poniedziałek, 23 czerwca 2014

Parę nowinek

Najważniejsza informacja roku
I have got a job!
Dostałam pracę w Moose Centrum Języków Obcych jako lektor języka angielskiego (a niby jakiego;) )
Umowa podpisana, zaczynamy od lipca, kończymy w czerwcu, więc przyszły rok mam finansowo 'bezpieczny'.
Oczywiście nie zamierzam rezygnować z 'moich' prywatnych uczniów - zwłaszcza, że z kilkoma z moich tegorocznych klientów spotkam się we wrześniu po dwumiesięcznym odpoczynku. Obiecuję Wam - w kolejnym roku będzie trochę więcej organizacji i więcej pracy własnej ;) W końcu, angielskiego trzeba się uczyć 24/7 ;)

A wieczorem lub jutro do południa wstawię zdjęcie prześlicznego loga mojego biznesiku
Wykonała je z modeliny Marysia z ptysiaki
Jest rewelacyjne!
Nawet mój M się zdziwił że coś takiego wymyśliłam, znalazłam i zrealizowałam zupełnie sama i tak po cichutku nic nie mówiąc :)

Marysiu - dziękuję bardzo, zarówno za piękne logo jak i za gratisowy rogalik, aż chce się go zjeść!

Rok akademicki, sesja, studia dobiegają końca. Niedługo podzielę się z Wami trochę dokładniejszym opisem sytuacji i moimi przemyśleniami nad tym co się wyprawia.
I od wakacji będzie tu więcej angielskiego!
Każdy znajdzie coś dla siebie, trochę teorii, trochę ćwiczeń, tak na zachętę i rozgrzewkę przed wrześniem :)

Miłego poniedziałku!

5 komentarzy:

 1. No no widzę, że nauczycielka angielskiego nas odwiedziła ;) Ja zawsze uwielbiałam ten język :) teraz pozostaje mi tylko oglądanie filmików na YT po angielsku ;) ale zawsze to jakiś trening :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na początek dobre i to :) dołóżcie do tego czytanie i słuchanie radia - na start będzie OK :) a w czasie wakacji pojawi się tu trochę materiałów do nauki, serdecznie zaprasam!

   Usuń
  2. Ooo ciekawe :) z chęcią zobaczę co to za materiały :)

   Usuń
 2. Ooooo Moose! Az mnie korci zapytac o place, ale to troche chyba nie na miejscu. Od zawsze zzerala mnie ciekawosc ile szkoly jezykow obcych zarabiaja dla siebie, a ile przeznaczaja na lektorow. W kazdym badz razie gratuluje! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) wiesz, nie mam pojęcia jak to wygląda w takiej regularnej szkole językowej - Moose działa na zasadzie korków, więc i kwestia finansów będzie wyglądała inaczej niż gdzieś indziej :)

   Usuń